Zwroty i reklamacje

W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

Przedmiotem sprzedaży są produkty nowe bez wad, w przypadku ich wystąpienia Włodek Rysuje ponosi odpowiedzialność za wady.

Każda rzez zakupiona w sklepie internetowym Włodek Rysuje może być reklamowana, zgodnie z przepisami Kodeksu cywilnego dotyczącymi rękojmi, jeśli wada rzeczy  (również niezgodność towaru z umową) zostanie stwierdzona w ciągu dwóch lat od dostawy do Klienta.

 1. Formularz zwrotu/reklamacji
  Wypełnij formularz zwrotu/reklamacji i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady.

 2. Odesłanie produktu
  Na adres mailowy zostanie wysłana etykieta do nadania paczki. Klient nie ponosi kosztów wysyłki wadliwego towaru. Składając reklamację proszę o odesłanie kompletnego produktu wraz z kopią faktury zakupu.

 3. Wysyłka
  Reklamowany produkt należy wysłać na adres:
  Izabela Włodek Rysuje, ul. Świerkowa 13/12, 05-400 Otwock

Zwrot towaru
Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij potrzebne oświadczenie i wyślij go na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami: 

Izabela Włodek Rysuje, ul. Świerkowa 13/12, 05-400 Otwock

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon lub fakturę.

Zwrot należności zostanie dokonany przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakich użył klient w  pierwotnej transakcji.

 

WYJĄTKI OD PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje  w odniesieniu do umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji Konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl