Portrety na zamówienie - malowanie ze zdjęć

Portrety na zamówienie to w pełni spersonalizowane prace. Tworzę je na podstawie przesłanych zdjęć. Jeżeli zależy Ci na niezapomnianym prezencie z okazji na przykład urodzin, świetnie trafiłeś. Przekonaj się, czym tak naprawdę są portrety ze zdjęć, kto je u mnie zamawia, a także dlaczego warto skorzystać z mojej oferty.

Czym jest portret na zamówienie?

Portret na zamówienie to kunsztownie wykonany obraz, który przedstawia konkretnego człowieka lub większą liczbę osób. Wykonuję portrety na zamówienie ze zdjęcia, które przedstawiają do 8 ludzi. W związku z tym bez problemu możesz umieścić na nich na przykład bliską osobę lub całą rodzinę. Portrety ze zdjęcia mogą także przedstawiać grupę przyjaciół. Za każdym razem wykonując moją pracę, dbam o to, aby ilustracje eksponowały nie tylko zewnętrzne cechy postaci, ale również ich cechy charakteru. To z tego powodu ludzie obecni na obrazach są do siebie aż tak podobni.

W przypadku wykonywanych przeze mnie prac portrety ze zdjęcia na zamówienie są wykonywane metodą digital paintingu. To nowoczesna forma szeroko rozumianego rysowania i malowania. Z wykorzystaniem Ipada oraz zaawansowanego oprogramowania do tworzenia grafiki kreuję dla moich klientów niepowtarzalne obrazy. Łączę zatem sztukę plastyczną z wykorzystaniem zaawansowanych technologii.

Kto zamawia portrety na zamówienie?

Bardzo często na portret ze zdjęcia na zamówienie decydują się u mnie osoby, które szukają prezentu dla swoich bliskich. Nie ma w tym przypadku znaczenia, czy zbliża się ważna rocznica, urodziny, czy też nie ma specjalnej okazji do wręczenia upominku. Kolejną grupą osób, która często decyduje się na portret na zamówienie ze zdjęcia, są ludzie chcący udekorować swój dom, mieszkanie lub firmę. Tworzone przeze mnie portrety nierzadko odnajdują się na przykład w biurach oraz gabinetach.

Malowanie portretów — dlaczego moja oferta?

Warto postawić na oferowane przeze mnie malowanie portretów ze zdjęć przede wszystkim ze względu na najwyższą jakość prac. Od 5 lat zajmuję się digital paintingiem, a wcześniej bardzo długi czas specjalizowałam się w pracach plastycznych. Jestem jednocześnie profesjonalistką, która bierze pod uwagę wszelkie preferencje moich klientów. Kolejnym powodem, dla którego warto wybrać malowanie portretu ze zdjęcia właśnie u mnie, jest właśnie indywidualne podejście. Malowanie portretów ze zdjęcia to moja praca i jednocześnie pasja. Możesz być więc pewien, że wykonałam już ogromną liczbę zamówień tego typu. Klienci z całego kraju polecają mnie i sięgają po moje rysunki oraz obrazy przy wielu różnych okazjach. Koniecznie wybierz zatem moje malowanie portretów na zamówienie w sytuacji, gdy chcesz udekorować wnętrze swojego pokoju lub biura albo potrzebujesz prezentu dla bliskiej osoby. Serdecznie zapraszam zarówno do kontaktu, jak i do bezpośredniego składania zamówień na stronie internetowej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl