FAQ

 W jakiej wersji dostępne są ilustracje?

Ilustracje możecie zamówić w wersji cyfrowej (wtedy otrzymujesz plik na maila, który możecie śmiało drukować w każdej drukarni- wystarczy przekazać plik dalej), lub wydrukowaną na 250 g papierze akwarelowym w formacie 30x40.

 

Czy portret może być od razu oprawiony?

Tak możesz zamówić u mnie oprawę ilustracji. Otrzymasz portret oprawiony w sosnową ramkę w jednej z dwóch dostępnych rozmiarów. Możesz wybrać ramkę 30x40 cm w cenie 40 zł doliczonej do ceny ilustracji lub ramkę 40x50 cm z białym passpartout do formatu ilustracji 30x40 cm w cenie 60 zł doliczonej do ceny ilustracji. 

 

Jakie są formaty i ceny wydrukowanych ilustracji?

Ilustracje w wersji cyfrowej mogę dla Ciebie przygotować w formacie wg. Twojego życzenia. Ilustracje wydrukowaną otrzymasz w formacie 30x40 cm.

 

Jakie zdjęcia są odpowiednie do wykonania ilustracji?

Zdjęcia które wybierzesz przede wszystkim muszą być wyraźne, bez śmiesznych min czy grymasów, nie możesz mieć na nich nakrycia głowy ani okularów przeciwsłonecznych. Zdjęcie nie może zrobione z oddali. 

 

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Czas realizacji zamówienia zależy od ilości rysowanych osób ale standardowo to 4 tygodnie dla ilustracji w wersji cyfrowej i 5 tygodni dla ilustracji z wydrukiem i/lub oprawą.

W roku kalendarzowym występują okresy kiedy ilość zamówień jest duża wtedy czas realizacji zamówienia może się wydłużyć- zachęcam do składania zamówień z wyprzedzeniem.

 O czasie realizacji zamówienia będziesz poinformowany mailowo jeśli miałby on być dłuższy niż standardowy.

 

Czy istnieje możliwość zapakowania ilustracji na prezent?

Tak oczywiście, jeśli chcesz, żeby ilustracja dotarła bezpośrednio do osoby obdarowanej wystarczy, że mi o tym napiszesz, a ilustracja będzie opakowana jak na prezent. 

 

Jak wygląda wysyłka ilustracji? 

Wszystkie ilustracje wysyłam za pośrednictwem firmy InPost do paczkomatu lub kurierem.

Jakie są formy płatności? 

Za zamówienia możesz zapłacić za pomocą tradycyjnego przelewu, przelewu natychmiastowego, BLIKu oraz Google Pay.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl